İş yerinde suyunuzu arıtarak için

İş yerlerinde, otellerde, holding, küçük işletme ve büyük işletmelerde su ihtiyacı gün içerisinde oldukça yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Markanın en ileri teknoloji ile üretilen en yeni modeli günlük 300 Lt saf su üretimi yapabilecek özelliğe sahiptir. Bu üründe uygulanan filtreleme özelliği de diğerlerinden fazladır. Yani 5-6 aşamalı filtreleme özelliği sayesinde alkali su üretimi yapmaktadır. Mineralli ve doğal su içerek sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz.

Alkali Su Üretimi İçin Su Arıtma Cihazları

İş yeri tipi su arıtma cihazları da PH değeri 8,5 değerinde alkali su üretimi yapabilen bir cihazdır. İş yerlerinde hem ekonomik açıdan tasarruf sağlayan hem de sağlıklı su üretimini kendinizin yapabildiği su arıtma cihazları son derece uygun fiyat seçenekleri ile web sitemizde satışa sunuluyor. nano teknolojisi ile üretilen ve ters osmoz membran filtresi ile suyu defalarca temizleyen bu cihazlar yüksek mineral kalitesi ile size lezzetli suyu unutturan hazır sularla farkını ortaya koyacaktır. Su arıtma cihazları yalnızca günlü içme suyu ihtiyacınızı değil yemeklerde, çayda, el yüz ve cilt temizliğinde ihtiyaç duyduğunuz saf ve kireçsiz suyu hiçbir ücret ödemeden elde etmenizi sağlıyor.

İleri Teknoloji İle Üretilen Yeni Tasarım Su Arıtma Cihazları

Markanın yeni olarak tasarladığı ve özellikleri ile gerçekten herkesin hayran kalacağı iş yeri tipi su arıtma cihazları da iş yerlerinizde su ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacaktır. Günde 80 Lt basınçlı tank özelliği ile yaklaşık 200 Lt saf su üretimi yapabilmektedir. İş yerlerinde gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz suyu sebilinize otomatik olarak aktarıp hem zamandan hem de nakitten tasarruf sağlayacaksınız. Dahili pompa özelliği vardır ve bu özellik sayesinde tazyikli saf su üretimi yapar. Membran teknolojisi ile 5 filtreli aşamada istediğiniz kaliteli ve yüksek mineralli suya ulaşabilirsiniz.

Share: