ŞANTİYE SUYU ARITMA SİSTEMLERİ HAKKINDA

Şantiyelerde çalışan personellerin yaşam alanları kurulma aşamasında dikkat edilmeyen faktörlerden bir tanesi de içme ve kullanma suyunun standartlar çerçevesinde olmamasıdır.Bu tarz önemsenmeyen belli başlı konularda sağlık sorunları olasılığının ön planda tutulması gerekmektedir.

Suyun kalite oranı sağlıklı yaşam oranıyla eş değer oranda olduğu biliniyor.Örnek vermemiz gerekirse şantiye alanında temel ihtiyaç giderme unsurlarından olan beslenme konusunda temizlik amaçlı yıkanılan besinlerin arıtılmamış sudan gelen  mikrop ve bakterilere ev sahipliği yaptığı fikrini düşünmenizi isteriz.

Yetkililerin bu denli önem verilmesi gereken bir konuda göz arda etme durumunun doğru olmadığını ve konunun sağlık olduğunu tekrar belirtmek isteriz.Bizler Okcel Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere detaylı bilgi ve faydalarını sizlerle paylaşmak için buradayız.

Su arıtma sistemleri dünya genelinde yetkililer tarafından şantiyeleri bi standarta tabi tutarak takip ve kontrol ekiplerince denetlemeler yapmaktadırlar.Ülkemizde su arıtma sistemlerine verilen önem her geçen gün azımsanmayacak derecede artmaktadır fakat maalesef  bu konuda ki hassasiyet istenilen seviyelerde değildir.

Bizlere geri dönüş yapan tüm müşterilerimize gerekli tüm bilgileri vererek aydınlatmaktayız ve sağlanacak faydaların maddi ve manevi taraflarını belirleterek paylaşmaktayız.Alanımızda önce firmalardan olup gerekli iş disiplini ve organizasyonuyla gücümüze güç katmaktayız. Sizlere özel projeler ve müşteri odaklı planlarımızla 1998’den beri her geçen gün portföyümüzü genişletmekteyiz. Türkiye genelinde sağladığımız hizmetler ve faydalar bizlerin marka değerini arttırıyor.

sizlerinde bizlerle çalışarak standartların üzerinde firmanızı bir adım öne çıkartmak istiyorsanız,bizlere iletişim numaralarından veya sitemizden geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Share: